תפריט סגור

סדנאות ייעוץ וליווי בתחומי תקשורת אפקטיבית שמובילה לתוצאות, יצירתיות וביטחון עצמי.

מיכל אופיר

מיכל אופיר

מייסדת ויוזמת דרך אסטרטגיה. 

מיכל אופיר, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותעודות המשך במספר תחומים ביניהם תעודה של ייעוץ ארגוני ותעודה בתחום התקציבאות והPLANNING בעולם השיווק והפרסום.

כריזמטית, מאמינה במקצועיות, נחישות והתמדה, לצד כיף והנאה בכל השירותים שבוחרת להעניק ללקוחותיה ובכלל בחיים. מבחינת סדנאות, ייעוץ וליווי – מלווים את מיכל שלושה עקרונות מרכזיים, ראייה רחבה של הסיטואציה שמאפשרת תכנון מקדים, תקשורת אפקטיבית שמביאה תוצאות והעלאת הביטחון העצמי. 

בשורה התחתונה, מיכל מעבירה את לקוחותיה חוויה  שלוקחת אותם למקום בו הם פוגשים את הביטחון העצמי שלהם, חווים הצלחה ומגיעים ליעדים שלהם.  

מוטו לחיים: מאמינה שאין דבר כזה “אי אפשר”, השאלה היחידה שעומדת בפנינו היא תמיד “איך כן”? 

מה הביא אותך דווקא לתחום הזה?
הייתי ילדה מופנמת עם הפרעות קשב שפחדה לדבר עם אנשים. המשמעות היא שהייתי לבד הרבה שעות ביום, נהניתי לקרוא ולהעמיק בהמון תחומים שלא בהכרח היה ניתן לראות את הקשר ביניהם ובמשך שנים אני והקרובים לי חשבנו שאני מתפזרת.
היום אני  יכולה להגיד שמסוגלת לראות בצורה ברורה את הקשר בין כל הדברים שעברתי בחיים. ומהמקום הזה אני עובדת עם אנשים ומעבירה אותם חוויה שמפגישה אותם עם הביטחון העצמי שלהם, ממקדת אותם ליעדים שלהם ובסופו של דבר מייעלת עבורם את ההגעה למקומות שאני כילדה לא האמנתי שאנשים יכולים להגיע אליהם. 

לגזור ולשמור מיכל אופיר סדנאות ייעוץ וליווי לתקשורת אפקטיבית והעצמת הביטחון העצמי

דאגתי לכם ברחבי הרשת

רגעים נבחרים מהסדנאות שלנו

קצת תמונות מהסדנאות שלנו

לגזור ולשמור מיכל אופיר סדנאות ייעוץ וליווי לתקשורת אפקטיבית והעצמת הביטחון העצמי