תפריט סגור

בעלי עסקים

יש לך עסק וגם אצלך התחושה היא שנכנסת למשהו גדול מידי?

החדשות הטובות הן שזה קורה להרבה מאיתנו בעיקר כשאנחנו מתעסקים עם נושאי:

עבור רובנו כבעלי עסקים, מדובר בנושאים שאנחנו מתעסקים אתם לראשונה רק עכשיו, מה שאומר שמהרגע שהחלטנו שאנחנו רוצים עסק מתפקד אנחנו כבר צריכים ידע בתחומים חדשים, לא פשוטים שאנחנו צריכים כמעט באופן מיידי לתפעל אותם. 
כך שלעתים קרובות, אנחנו נמצא את עצמנו מפקפקים בעצמנו, לא בטוחים שהיינו צריכים להקים את העסק ולא ממש יודעים איך לקחת את העסק לשלב הבא. 
החדשות היותר טובות הן שיש לנו פתרון, אפשר לבחור בין 5 מסלולי הייעוץ והליווי שלנו ואפשר להגיע לסדנה. 

רוצה לשבת עם אבטיח על הים, במקום להיות בלחץ בגלל העסק?

מסלולי הייעוץ של מיכל אופיר יעזרו לך להגיע ליעד הזה מהר יותר.
ייעוץ חד ומדויק

רוצה לשבת עם אבטיח על הים, במקום להיות בלחץ בגלל העסק?

מסלולי הייעוץ של מיכל אופיר יעזרו לך להגיע ליעד הזה מהר יותר.
ייעוץ חד ומדויק
לגזור ולשמור מיכל אופיר סדנאות ייעוץ וליווי לתקשורת אפקטיבית והעצמת הביטחון העצמי

5 מסלולי הייעוץ והליווי של מיכל אופיר לבעלי עסקים:

אישה מתלבטת, אישה עם עט, אישה במשרד, אישה עובדת, עובדת במשרדספק והתלבטות הם רגשות שקשה להחזיק לאורך זמן. הרצון שלנו להצליח לצד החשש מטעויות יכולים לפעמים להעמיד אותנו בדיוק אל מול הרגשות האלה ולרוב זו לא חוויה פשוטה.

ולצד החוויה המורכבת הזו, כשיש לנו עסק אנחנו צריכים לחשוב תמיד על הצעד הבא.

  • מה הדבר הבא שאנחנו רוצים להשיג עבור העסק שלנו?
  • מה הדרך הנכונה עבורנו לצעוד בה?
  • מה כדאי לי לבחור ועל מה כדאי לי לוותר בתרמיל שלי בדרך הזו? 

בליווי במסלול הזה, אנחנו נתכנן יחד את הצעד הבא והדרך הכי נכונה לך להגיע אליו. למעשה, נבין יחד מה מדויק לך, איך נכון לך להגיע לשם ואילו תחנות יהיו לך בדרך. למעשה, אנחנו נמצא את הדרך שתגרום לך להיפטר מהספק עם חיוך על הפנים. 

מה שנעשה יחד במסלול הליווי הזה הוא תכנון היעד הבא שהחלטנו שרוצים לכבוש ויצירת תכנית פעולה משותפת להגיע ליעד הזה.

כבעלי עסק בכל פעם שאנחנו בוחרים לדחות משימות אנחנו למעשה אומרים לעצמנו שזה בסדר להרוויח פחות. 

די לדחיינות, 2 נשים על מחשב עובדות מתכננות

– מה גורם לדחיינות האישית שלי? 
– איך אפשר לנצח את הדחיינות?
– איך אפשר להתנהל באופן שיתאים לאישיות שלי ועדיין יקדם את המשימות בעסק?
– מה הדרך הנכונה לנהל את עצמי כך שאוכל להיפטר מהרגלי הדחיינות שלי?

אם השאלות האלו מציקות לך – כנראה שזה השירות בשבילך. 

 

בליווי במסלול הזה, נבין יחד איך מתבטאת הדחיינות שלך, ממה היא נובעת והכי חשוב נלמד להיפטר ממנה באותם זמנים שהיא באמת מפריעה לך להתנהל.
בנוסף במסלול הזה נלמד יחד איך מתכננים נכון לוח זמנים שמתאים לאישיות שלך וליכולות שלך ואיך מתכננים את המשימות כך שיתאימו ללוח הזמנים הזה.

אין משהו מאתגר יותר בבניית עסק חדש מאשר התמודדות עם משא ומתן, שיווק, התנגדויות של לקוחות והתמודדות עם ביורוקרטיה של הרשויות.שיער עם משקפי שמש במקום פנים, מנסה להתחבא

  •  בליווי במסלול זה נבין יחד מה עוצר אותך ואילו מחסומים יש לך בדרך. אנחנו נתייחס גם למחסומים פיזיים ממשיים וגם לאלו הפסיכולוגיים, במטרה להתמודד עם המחסומים ולפרוץ אותם.  החלק המהותי במסלול זה הוא העלאת הביטחון העצמי והאמונה העצמית, על מנת שנוכל לחוות הצלחות ביחד. 
  • דוגמה למחסום או קושי בתחילת הדרך היא התנגדות של לקוחות, כשהנפוצה שבהן היא “יקר לי”. קושי לקבוע מחיר שמייצג את הערך האמיתי של השירות או המוצר שלנו, הססנות בהבעת עמדה בעת משא ומתן כולם תולדה של מחלת ה”לא נעים לי” ושל ביטחון עצמי נמוך. קושי נוסף באותה סיטואציה יכול להיות חוסר ההבנה שתמחור קשור למיתוג שאליו אנחנו רוצים להגיע.
  • החדשות הטובות – זה ממש לא חייב להישאר ככה – אנחנו בהחלט יכולים לשנות את המצב. 

רוצה לקרוא עוד על הנושא? בדיוק בשבילך כתבתי את שני הפוסטים האלו:

דמות עם מנורה שבורה, אדם ללא רעיון או יצירתיות

 “איך יש לאנשים כל כך הרבה רעיונות לפוסטים?”
 “יצירתיות זה לאנשים אחרים!”
 “שיווק זה חשוב, אבל זה מצריך יצירתיות שפשוט אין לי.”

אם אחד המשפטים למעלה מעלה בך תחושה של הזדהות, אז זה השירות בשבילך. 

במסלול זה נגלה יחד טכניקות שונות לשימוש בדמיון ולהעלאת היצירתיות במטרה לאפשר לעצמנו לייצר גם פתרונות שדורשים חשיבה מחוץ לקופסא.
נפתח יחד את החלק במח שאחראי על היצירתיות והדמיון ונלמד איך ניגשים אליו וגורמים לו להיות פעיל.
חשוב לזכור, אין דבר כזה אדם ללא יצירתיות, יש אנשים שלא יודעים לעורר את הצד היצירתי בהם. 

מיכל אופיר, תודה, פרזנטציה, עמידה מול קהל, מצגת, הרצאה, סדנהאני רוצה להעביר הרצאה בתחום שלי, אבל אין לי מושג איך להתחיל”
“איך מגיעים להעביר סדנאות ואיך כותבים אותן כך שיהיו מעניינות?” 
“אני רוצה ליצור הרצאה שתגרום לקהל להשתתף ולהיות מעורב בפעילות, לייצר לו חוויה בלתי נשכחת.”

מה זה דורש ממך? 
1.לדעת מה נושא  הסדנה/ההרצאה שנכתוב יחד ומה המטרה שלה?
2. לחשוב מראש 1 – עם מה אני רוצה שהקהל שלי יצא מהסדנה/מההרצאה.
3. לחשוב מראש 2 – מי הקהל שלי מהסדנה/מההרצאה.

ביחד נוכל לבנות את הסדנה שלך כך שהיא תהיה הכי נכונה לערכים שלך ולדברים שחשובים לך, לצד זה שהסדנה שלך תהיה מעניינת כיפית ומובנית בצורה ברורה ושלמה עבור הקהל שלך. 

הביטחון העצמי יורד כשמגיע הרגע למשא ומתן, בא לך לקחת צעד אחורה כשמגיע תור השיווק או שהגיעה השעה להתמודדות עם התנגדויות?

כשיש לנו ביטחון עצמי גבוה אנחנו נפגעים פחות כשאומרים לנו ‘לא’, אנחנו מתמודדים טוב יותר עם לחץ לצד למידה של דברים חדשים ואנחנו משפרים את עצמנו על בסיס קבוע. סדנה לפיתוח ביטחון עצמי במשא ומתן, בשיווק ובהתמודדות עם התנגדויות.

במהלך הסדנה, מועברים כלים של תקשורת אפקטיבית וביטחון עצמי במטרה לצייד את המשתתפים בכלים פרקטיים להתמודדות עם מרבית הדברים שעולם העסקים דורש מאיתנו כבעלי עסקים קטנים ובינוניים להתמודד עמם.  משתתפי הסדנה לומדים לפרגן לעצמם ולאחרים, לגלות את הכוחות שלהם  ואת נקודות התורפה בעיני האחר, להבין איך הכוחות שלהם ונקודות התורפה הנתפסות יכולים לשמש אותם בשיווק נכון של העסק ולצד זאת להבחין בין טעות לכישלון ולקבל את האומץ להעמיד מטרות לשאוף אליהן. בנוסף, על מנת שהמשתתפים יוכלו להשחיז את הכלים החדשים בשק, כבר במהלך הסדנה יזכו המשתתפים לנטוורקינג מובנה בסדנה. 

חשיבות סדנת לביאות ואריות עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים:

כבעלי עסקים קטנים ובינוניים, אנחנו העסק. כל נקודת חוזק ותורפה שיש לנו משתקפת בעסק. ישנן נקודות רבות שאנחנו גם משדרים החוצה בלי להיות מודעים להן. מטרת הסדנה עבורנו כבעלי עסקים קטנים ובינוניים היא לייצר שיווק אפקטיבי של העסק שלנו לצד התמודדות בריאה יותר עם התנגדויות שאנחנו חווים על בסיס יומיומי. להפוך את ההתמודדות לפרודוקטיבית יותר. 
לגזור ולשמור מיכל אופיר סדנאות ייעוץ וליווי לתקשורת אפקטיבית והעצמת הביטחון העצמי

הלקוחות שלנו מספרים עלינו

Alexandra Zaydenberg​
Alexandra Zaydenberg​
קרא עוד
מיכל מקצועית ומדוייקת . היא כמו "רנטגן" יודעת לזהות את הצורך ואת האתגר . מיכל עזרה לי בייעוץ מאוד אפקטיבי ויצירתי . ממליצה בחום.
Hava Sharabi‎‏
Hava Sharabi‎‏
קרא עוד
הייתי בשתי סדנאות של מיכל אופיר. מיכל אשה מקצועית. יסודית. מביאה משהו אחר. בהחלט ממליצה לכל אחת ואחד לחוות . היה מעניין מרתק. מצחיק חווייתי. ובעיקר תורם ומעניק כלים מופלאים לחיים. מומלץ. מימלץ. מומלץ. אליפות. ❤️❤️❤️❤️
Rakefet Rae Dekel‎‏
Rakefet Rae Dekel‎‏
קרא עוד
מיכל מדהימה,עם המון ידע, אהבה,ומסירות. העסק שלי תמיד מזנק קדימה אחרי כל שיחה ומפגש איתה. ממליצה בחום!!!
נעמי כהן
נעמי כהן
קרא עוד
"יש אנשים שמה שאתה לא שואל אותם הם מבינים בזה. מיכל היא בדיוק כזו. יש לה מטולוגיה,סדר ורעיונות ותשובות כמעט לכל דבר שיש פה. פיקסרית זו המילה. השבוע ישבתי איתה לפגישה של שעה. יצאתי מהפגישה איתה מהורהרת ובעיקר מבינה שיש דברים שאני צריכה לעשות אחרת. תודה מיכל 😘"​
Chen Manor
Chen Manor
קרא עוד
"כבר חצי שנה בערך שאני מגלגלת בראש ובלב את הרעיון לפתח את העסק ולהקים סדנת כתיבה שנועדה לנשים לאחר לידה. כזו שתכיר לנשים את הכתיבה ככלי להתמודדות עם כל השינויים והקשיים שההורות מביאה איתה. כזו שתהיה מקום בטוח ואינטימי לשתף ברגשות ובחששות שאנחנו בקושי מוכנות להודות בפני עצמנו שקיימים. מקום בשביל נשים למצוא חמלה ותמיכה.מיכל אופיר היא פשוט אישה מדהימה. אין לי דרך אחרת לתאר את בילוי הצהריים הנפלא הזה. הגעתי לפגישה בתקווה לקבל כיוון כללי לשאלה: איך מתחילים לבנות סדנה ומערכי שיעור? ויצאתי מהפגישה עם סדנה כתובה שאפשר להתחיל להעביר כבר מחר. אני ממש מרגישה שבתוך שעתיים היא שינתה את פני העסק שלי ונתנה לי את הדרייב הנחוץ כדי להביא אותו לאן שאני רוצה שהוא יגיע."​
אסנת לויתן
אסנת לויתן
קרא עוד
"היה ערב מהנה מאד , אשמח להשתתף בעוד מפגשים כאלה, מיכל את מהממת , למדנו לפרגן , להעריך"​
מוטי שמלץ
מוטי שמלץ
קרא עוד
"מיכל נהדרת מעניינת מסקרנת ומביאה פן אחר של הדברים לידי ביטוי"​
Noa Gans
Noa Gans
קרא עוד
המוכשרת הזו הצליחה להוציא אותי מהבית עד ר"ג.. 🤩 תודה רבה על סדנא מרשימה את כל פעם מפתיעה אותי מחדש.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156016125586899&set=pcb.10156016126461899&type=3&theater
היית אלופה מרגשת בטעם מצחיקה תודה לך תרמת לי המון ממליצה ממליצה ממליצה ! 🙂😘
‏‎Chen Gilor
‏‎Chen Gilor
קרא עוד
זכיתי להיות בהרצאה ארגז כלים, מיכל בעלת ידע רב אותו היא מעבירה לבאי הסדנה באנרגטיות חינניות ויותר מהכול בצורה חווייתית ובלתי נשכחת. בסדנה קיבלתי כלים פרקטיים להגעה ליעדים במטרות אותן הצבתי לעצמי תוך כדי מיקודן בהנחייתה של מיכל, זכיתי לשתף ממעקי נפשי ולשמוע חכמתם של אחרים - סיעור מוחות שאין שני לו. תודה לך מיכל על חוויה מעצימה מחכה בקוצר רוח לסדנה הבאה!
‏‎Nuphar Avital
‏‎Nuphar Avital
קרא עוד
"מיכל את אישה מלאת ידע ונתינה!! בסדנאות שלך קיבלתי המון תובנות וכלים מדהימים לחיים, וכל זה בצורה חוויתית ומהנה במיוחד!! מחכה לסדנאות נוספות, וממליצה בחום לכולם!!❤️❤️❤️"​
Hava Sharabi‎‏
Hava Sharabi‎‏
קרא עוד
"מיכל אהובה , היה לי העונג להשתתף בסדנת לביאות ואריות, סדנת הדגל שלך, שנתנה לי כל כך הרבה כלים לחיים. סדנה חווייתית, מעניינת, מעשירה, מעצימה. ויחד עם האנרגיות שלך הפכת אותה לסדנה מושלמת. מי שלא בא בטוח שתהיינה לו הזדמנויות נוספות. מומלץ...מומלץ..."​
Etti Batzir‎‏
Etti Batzir‎‏
קרא עוד
תודה רבה למיכל אופיר על סדנה חוויתית לחיזוק הבטחון והדימוי העצמי - "סדנת לביאות " במסגרת אירועי קידום נשים ברמת גן בשבוע אירועי יום האישה הבינלאומי במתחם נט. וורק החדש והיפהפה בבית מנחמי ברמת גן. בתחילה תרגלנו יציבה נשימה והמתחות . תרגול פיסי שלאחר ביצועו חשים הבדל במנח הגוף ותחושה טובה יותר של נוכחות וחיות . להיות בכאן ועכשיו בזקיפות קומה מעלה את הביטחון האישי. קיבלנו הרבה מחמאות ומילים טובות על מי שאנחנו והבנו שעם בטחון עצמי הרבה יותר קל ונח להתנהל בעולם . בדקנו כיצד אנו מתנהלות מול ביקורת שיכולה להכאיב ואך להקטין בדרך כלל רובנו שונאים ביקורת והכלי שקיבלנו היה לקחת את הנאמר למקום פרודוקטיבי ולא אישי ולהמשיך תמיד בהיתיעלות ולא לשכוח את החיוך שהוא הריפוי הטבעי למצבי מתח ודחק .בחברה כל אדם הוא מותג ואם כבר אז כדאי להכיר את החוזקות שלנו ולהשתמש בהן לצמיחה גדילה וריפוי . אז ניסינו לרכז בעצמנו בכתיבה את חוזקותינו וראינו כמה נעים וקל לקבל מחמאות ממשתתפות אחרות ואיך אנחנו נראות בעיניהן וכמה זה היה יותר קשה יותר לרב המשתתפות לרכז בדפי עבודה מחמאות והערכה לעצמן. באיזה שהוא שלב נתקעים וחושבים במה עוד את טובה ומוכשרת וכשמישהי אחרת משתפת כיצד היא רואה אותנו מידעים נוספים מגיעים. ומפליא באיזה דיוק הסביבה קולטת אותנו וביתר קלות . סביבה נשית היא סביבה של העצמה .נשים תומכות אחת בשניה ומעשירות אחת את השניה .אז תרגלנו להציג את עצמנו ללא חשש ופחד בדגש על החוזקות והמיוחדות שלנו בפני חברות חדשות בסביבה לא מוכרת להיות עם הרבה אומץ ואמונה בכוחנו מול אנשים חדשים ולדעת כי אנחנו נהדרות . בשאיפה לקחת את הסימולציה למקומות בהן אנו נדרשות להציג את עצמנו במקומות עבודה או מול קהל זר .את הערב כיבדה במעמדה גם הערב עורכת הדין חיה מנע מחזיקת תיק קידום נשים בעיר רמת גן וסגניתה דנה שינו .ומנהלת מתחם הנט וורק שהסבירה על איכויות המקום החדש בשאיפה לקדם יזמים בעלי יוזמות להשפעה חברתית. היתה סדנה חויתית נעימה . נכנסו גורות ויצאנו לביאות.האו 🦁🦁🦁🦁🦁
הקודם
הבא
לגזור ולשמור מיכל אופיר סדנאות ייעוץ וליווי לתקשורת אפקטיבית והעצמת הביטחון העצמי